Happy Hour

Happy Hour

OBĚDOVÝ TALÍŘ SAKURA 15.10.2018 grilovaný vepřový špíz 2ks / grilovaná vepřová palička na citrónové trávě 1ks / jarní závitek Nem 1ks / rýžové nudle / vietnamský salát / omáčka 180,- Kč Od pondělí do pátku od 11.00 do 15.00 pro vás máme přichystáno výhodnější polední menu.

Všechno vždy čerstvé

Všechno vždy čerstvé

To nelze obejít: kvalitní suroviny jsou základ. Ryby vozíme denně čerstvé. Tuňáka si vybírá šéfkuchař osobně podle kvality.

Připravujeme

Připravujeme

Nechte si od nás připravit stylové pohoštění na svoji akci. Jídlo Vám dovezeme k Vám domů, nebo do firmy.

Za asijskou kuchyní do Sakury

Sakura je japonský sushi restaurant a cocktail & coffee bar. Naší největší chloubou jsou pokrmy z čerstvých ryb připravované týmem zkušených kuchařů z Asie. Kromě rybích specialit a sushi najdete v našem menu další exotické pokrmy z Malajsie, Thajska a Vietnamu.

Mimo běžných nápojů si u nás můžete vybrat z nabídky cocktailů, čínských sypaných čajů a exkluzivních vín. Obsluha je samozřejmě zaškolena tak, aby vám pomohla vybrat to správné víno k vašemu jídlu.

Sakuru najdete kousek od dejvického Vítězného náměstí, v přízemí takzvaného Skleněného paláce. Uvnitř je k dispozici 54 míst. Stránka Kontakty vám napoví, jak domluvit rezervaci stolu, blokaci celé restaurace pro vaši oslavu, nebo jak objednat přípravu cateringu.

Na léto má Sakura i zahrádku, která pojme dalších 30 hostů.